Powered by Smartsupp

REPRESENT

 

 

Represent Firma Represent, sro zaoberajúca sa výrobou vlastnej kolekcie oblečenia a doplnkov pre voľný čas vznikla v októbri roku 2000 v Prahe. Vďaka svojmu unikátnemu štýlu si rýchlo (približne v období 2 rokov) našla miesto medzi svetovými značkami. Vzhľadom na zameranie na cieľovú skupinu mladých ľudí je k dostaniu hlavne v obchodoch špecializovaných na snowboarding a skateboarding po celej SR a tiež na mnohých miestach SR.

Prvým a naďalej najdôležitejším produktom firmy sú pánske trenýrky tzv boxerky, ktoré majú na našom trhu unikátny obal v podobe potlačené viacúčelové plechovky, ktorá vďaka originálnemu dizajnu len zvyšuje popularitu tohto pohodlného pánskeho spodného prádla. Rovnako ako firma prechádza totiž aj obaly neustálym rozvojom a zdokonaľovaním a tak sa trenýrky firmy Represent teší veľkému úspechu.

Sortiment je ale oveľa rozmanitejšie - pánske a dámske mikiny, nohavice, bundy, tričká, košele a plavky v niekoľkých variantoch. Z doplnkov napr kľúčenky, čiapky, peňaženky, atď