Frisbee - čiže hádzacie či lietajúci tanier - je plastový disk s priemerom približne 20 až 25 cm, ktorý slúži pre rôzne športové a rekreačné vyžitie. Princíp frisbee je jednoduchý - rotáciou sa lietajúci disk pohybuje vo vzduchu. Ak je frisbee správne hodené dostane potrebnú rotáciu, dokáže sa vo vzduchu udržať veľmi dlho a pri bezvetrí letieť naozaj ďaleko. Frisbee bola pôvodne registrovaná obchodná značka spoločnosti Wham-O, avšak tento názov tak zobecnel, že sa používa v spojitosti s každým lietajúcim tanierom.

Náš skateshop Vám ponúka výber z frisbee značiek Discraft pre ultimate frisbee a Latitude64 pre discgolf. Ak hľadáte ideálny disk pre hádzanie z ruky do ruky, odporúčame frisbee firmy Discraft. Frisbee Discraft sú dnes veľmi obľúbené, preto ho rozhodne vyskúšajte a veríme že vás tieto lietajúce taniere nadchnú. Pre hody na dlhšie vzdialenosti, presnejšie zacielenie voľte frisbee od Latitude64 a rozhodne nebudete sklamaní.

Recenzia - frisbee

Recenzia - frisbee

Hľadáte niečo čo pobaví nielen Vás, ale celú Vašu rodinu? Máme pre Vás skvelý tip na to, ako príjemne stráviť spoločné letné dni!


Myslíme aj na deti!

Myslíme aj na deti!

Tiež robíte radosť svojim blízkym rovnako ako my? Potom sa Vám bude hodiť tento článok ako skvelá inšpirácia k tomu, ako zaobstarať štýlový darček, ktorý poteší nielen tých najmenších ...