Powered by Smartsupp

BLACK FRIDAY - MEGA ZĽAVY - KONČÍ ČOSKORO
Výmena tovaru je možná do 15.1.2024.

Pánske vesty

Vest

Vest

Skladom Doručenie 3-7 dní
56 €

Pánske vesty sú obľúbené a stále veľmi populárne medzi mužmi. Hodí sa k rôznym príležitostiam a pomôžu vám vylepšiť svoj štýl.

Naše vesty sú vhodné na rôzne príležitosti - môžete ich nosiť na každodenné pochôdzky, na koncert, na víkendový výlet alebo dokonca do práce.

Pánske džínsové vesty Urban Classics sú vynikajúcim doplnkom do šatníka pre mužov, ktorí majú radi klasiku ako gombíkovú légu, uzatvárateľné náprsné vrecká, golier. Majú pohodlný strih a navyše dobre vyzerajú.

Pánske vesty Brandit sú veľmi obľúbené medzi army a outdoorových nadšencov. Všetky tieto funkčné vesty majú vrecká a vrecká na rôznych miestach, čo umožňuje uložiť rôzne veci, ako sú kľúče, peniaze, mobilný telefón a ďalšie.

Zimné vesty vám poskytujú ďalšiu vrstvu tepla, čo je ideálne pre chladnejšie počasie.

V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti, strihy a farby, takže si môžete vybrať tú pravú vestu pre vás. V ponuke máme aj vesty nadmerných veľkostí 3XL, 4XL a 5XL.

Zaistite si pánsku vestu u nás ešte dnes a získajte nielen štýlový doplnok do vášho šatníka, ale aj kvalitný produkt, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov.

Ďakujeme vám za vašu dôveru a tešíme sa na vašu objednávku!