Powered by Smartsupp

MOTHER EARTH

Mother Earth je značka narodená z lásky a úcty k našej planéte, k nášmu domovu, k našej Matke Zemi. Predtým, ako táto značka vznikla, žili sme podľa jasných princípov - vždy sme sa snažili o to, aby naša Zem bola v dobrom stave. Chceli sme chrániť jej čistotu a dodržiavať pravidlá recyklácie. Prečo? Pretože Zem je náš domov a chceme si ju zachovať čo najdlhšie.

Vždy sme snívali o tom, že budeme vytvárať odevy, pretože to je naša vášeň. Mali by byť pohodlné, z kvalitných a priedušných materiálov, aby sa v nich každý cítil skvele. Kládli sme dôraz na kvalitu, chceli sme, aby odevy boli trvanlivé a nadčasové.

Tak vznikol náš sen o spojení módy a ochrany Matky Zemi a narodila sa značka Mother Earth. Od začiatku sme dodržiavali tri kľúčové princípy: vysoká kvalita odevov, ekologické a recyklované materiály a transparentný výrobný proces.

Prečo kladieme dôraz na tieto aspekty? Pretože chceme chrániť životné prostredie. Kvalitné materiály zabezpečujú dlhú životnosť odevov. Aby sme dosiahli dlhodobé zachovanie kvality, pridávame do materiálu trochu recyklovaného polyesteru.

Prečo je pre nás dôležité zdôrazniť, že náš polyester je recyklovaný? Pretože nechceme prispievať k produkcii ďalšieho odpadu, naopak chceme premeniť existujúce odpady na niečo nové. Vďaka tomu sa odpadné materiály menia na nové vlákna, ktoré posilňujú naše tkaniny. Navyše výroba z recyklovaného polyesteru je oveľa šetrnejšia k životnému prostrediu.

Veríme v kvalitu, udržateľnosť a zodpovednosť. Veríme v Mother Earth. Nakúpte u nás a buďte súčasťou zmeny k lepšiemu pre našu planétu!