Powered by Smartsupp

Dámske bombery - Barva - white

Bomber bundy sú obľúbené u mnohých ľudí, nielen u žien. Tento typ bundy má pôvod v letectve a vyznačuje sa krátkym strihom, elastickými lemami a často aj golierom. V posledných rokoch sa bomber bundy stali veľmi módne a stali sa obľúbeným kúskom oblečenia u mnohých ľudí, vrátane žien.

Dámske bomber bundy Urban Classics sú k dostaniu v mnohých rôznych štýloch, farbách a materiáloch, a preto si môžu nájsť svojich fanúšikov medzi rôznymi vekovými skupinami a vkusmi.

Celkovo možno teda povedať, že dámske bomber bundy sú v súčasnej dobe pomerne populárne a tešia sa veľkej obľube u mnohých žien.

Bomberky sú veľmi univerzálne a dajú sa nosiť mnohými rôznymi spôsobmi. Tu je niekoľko tipov na to, ako ich štylizovať:

Športový štýl - bomber bundu môžete skvele zladiť s legínami, kraťasmi alebo džínsami s vysokým pásom a teniskami. Tento štýl je veľmi pohodlný a perfektný na športové aktivity alebo voľný čas.

Street štýl - bomber bunda sa skvele hodí k vyšším topánkam, širokým nohaviciam a tričku. Tento štýl je veľmi moderný a trendový.

Elegantný štýl - bomber bundu je možné tiež použiť ako súčasť elegantného oblečenia. Stačí ju zladiť s elegantnou sukňou, košeľou alebo šatami a obut do podpätkov. Tento štýl je skvelý na rôzne spoločenské akcie.

Vrstvenie - bomber bundu môžete skvele vrstviť s inými kúskami oblečenia. Napríklad pod bundu môžete obliecť košeľu alebo sveter a na to ešte len bundu.

Tak teraz stačí si len vybrať tú naj bomberku, ten veľmi výrazný kus oblečenia, a potom zladiť s ostatnými kúskami tak, aby vytvorila harmonický celok pre akúkoľvek udalosť.

A v ponuke nájdete aj dámske bomber bundy nadmerných veľkostí 3XL, 4XL, 5XL.