Powered by Smartsupp

Pánske kraťasy - Veľkosť - XS

Pánske kraťasy sú ideálnou voľbou pre neformálne, voľnočasové alebo športové príležitosti, najmä počas teplých letných dní.

Športové kraťasy Fox - pokiaľ hľadáte kraťasy na športové aktivity, naše športové kraťasy sú ideálnou voľbou. Sú vyrobené z funkčných materiálov, ktoré odvádzajú pot a poskytujú pohodlný pocit počas pohybu. Často majú vrecká na ukladanie telefónu alebo iných osobných vecí.
Denimové kraťasy Urban Classics – pre štýlový a neformálny vzhľad si môžete vybrať naše denimové kraťasy. Sú vyrobené z kvalitného denimu, ktorý je odolný a pohodlný. Ponúkame rôzne strihy, od klasických až po moderné, a rôzne dĺžky, ktoré zodpovedajú vášmu vkusu.
Chino kraťasy – pre elegantnejší a vkusný vzhľad môžete zvážiť naše chino kraťasy. Majú klasický strih a sú vhodné na rôzne príležitosti, od voľného času až po neformálne pracovné prostredie. Majú vrecká na ukladanie drobností a pohodlný pás na zapínanie. Môžete ich kombinovať s košeľou, polokošeľami alebo klasickými tričkami pre vkusný a striedmy vzhľad.
Voľnočasové kraťasy – sú skvelou voľbou pre neformálny voľnočasový štýl. Môžete ich nosiť pri posedení s priateľmi, na pikniku alebo na letných večierkoch. Môžete ich kombinovať s tričkami, polokošelami alebo mikinami pre pohodlný a štýlový vzhľad.

Tieto sú iba niektoré z produktov, ktoré ponúkame v našej kategórii pánskych krať. Nájdete tu množstvo ďalších, obľúbených kúskov ako
cargo kraťasy Brandit, maskáčové kraťasy, kraťasy nadmerných veľkostí 3XL, 4XL, 5XL, 6XL,  7XL.

Tu nájdete široký výber štýlov, farieb a materiálov, ktoré vám poskytnú pohodlie a štýl počas teplých letných dní.