Powered by Smartsupp

Pánske bombery - BESTSELLER

Bomberka - to je jediné.. pohodlná a štýlová pánska bomber bunda.

Vyniká svojim strihom do pása, krátkym vysokým golierom, zapínaním na zips a vreckom na rukáve. Tieto charakteristické prvky pomáhajú vytvárať ikonický vzhľad, v poslednej dobe veľmi populárny. Ide o štýl, ktorý je široko uznávaný a často napodobňovaný.
Bomber bunda je kúsok, ktorý je výrazný, veľmi obľúbený, dobre rozpoznateľný a má trvalú hodnotu v móde.

Bomber bundy majú korene v letectve. Boli navrhnuté ako súčasť uniformy amerických letcov počas druhej svetovej vojny. Tieto bundy boli pôvodne vyrobené z kože alebo nylonu a mali charakteristický strih s elastickým lemom na koncoch rukávov a spodku bundy a krátkym vysokým golierom. Bomber bundy poskytovali letcom ochranu a teplo v lietadlách a boli tiež pohodlné na pohyb v uzavretých priestoroch.

Po druhej svetovej vojne sa bomber bundy stali populárnymi aj v civilnom oblečení a stali sa módnym trendom. Dnes sú bomber bundy obľúbeným kúskom v pánskej aj dámskej móde a sú dostupné v mnohých variantoch a materiáloch. Aj keď sa ich pôvod odvodzuje od letectva, sú dnes bomber bundy považované za univerzálny módny kúsok, ktorý sa hodí na mnoho rôznych príležitostí.

Pokiaľ túžite po klasike, tak určite vyberajte bomber bundy Urban Classics. Bomber bundy Brandit zase vynikajú svojou výraznou, oranžovou podšívkou. A nie je to len o klasike, ale u nás nájdete aj bomber bundy v rôznych farebných aj maskáčových prevedeniach, bomberky s mikinovou kapucňou alebo s kožúškom na golieri. A pre poriadnych chlapov máme aj pánske bomber bundy nadmerných veľkostí 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL.