Powered by Smartsupp

Taška Meatfly Shea camel

-14% Zľavy
MEATFLY

Taška Meatfly Shea camel. viac

Kód produktu: P50201 Doprava a platba

Produkt už nie je v ponuke

Dámska kabelka Meatfly Shea camel, je výnimočná svojim originálnym a elegantným designom. Táto crossbody kabelka vás očarí svojim štýlovým vzhľadom a praktickými vlastnosťami. Navyše je vybavená chlopňou so zipsom, ktorá umožňuje rozšírenie kabelky a poskytuje ešte viac priestoru pre vaše veci.

Hlavná priehradka kabelky Shea je priestranná a uzatvára sa na zips, čo zaisťuje bezpečné uloženie vašich vecí. Vnútri nájdete jedno vrecko na zips pre cennosti a dve otvorené vrecká, ktoré uľahčujú organizáciu a prístup k drobným predmetom. Kabelka je tiež vybavená zadným vreckom na zips, ktoré slúži ako ďalší úložný priestor pre vaše nevyhnutnosti.

Funkčné detaily kabelky zahŕňajú výškovo nastaviteľný ramenný popruh, ktorý vám umožní nastaviť si správnu dĺžku a pohodlne nosiť kabelku cez rameno alebo cez telo. Tento popruh vám poskytne pohodlie a voľnosť pohybu.

Kabelka Shea je vyrobená z kvalitnej syntetickej kože, ktorá prináša elegantný vzhľad a zároveň je odolná a ľahko sa udržuje. Tento materiál zaisťuje, že kabelka si zachová svoj pôvab a kvalitu aj po dlhú dobu.

Rozmery kabelky sú 18 x 20 x 6 cm (výška/šírka/hĺbka), čo znamená, že je dostatočne kompaktný a pritom poskytuje dostatok priestoru pre vaše nevyhnutnosti. S touto kabelkou budete mať všetko, čo potrebujete, po ruke a vždy budete vyzerať štýlovo.

Objavte svoju eleganciu a praktickosť s dámskou crossbody kabelkou Meatfly Shea.

Barva brown
Materiál 100% polyuretán
Pohlavie dámske