Powered by Smartsupp

Detský batoh Brandit US Cooper 13l - hnedý

-5%
Pôvodná cena 41 €. Ušetríte 5% (2 €) 38.50 €
Skladom
ks
BRANDIT

Kód produktu: P55115 Doprava a platba

Detský batoh Brandit – dokonalá kombinácia štýlu, funkčnosti a bezpečnosti pre vašich malých dobrodruhov.

Je vyrobený z pevného vonkajšieho materiálu s hustotou 600D. To zaručuje, že batoh zvládne všetky výzvy, ktoré vaše deti pred neho postavia, a zároveň sa bude dlho držať v perfektnom stave.

Vďaka polstrovaným ramenným popruhom si vaše deti užijú pohodlné nosenie aj pri dlhších výletoch. Aby bola váha rovnomerne rozložená, batoh je vybavený aj nastaviteľným hrudným popruhom.

Viacúčelové vrecká: elastické vrecká na bokoch batohu sú ideálne na nosenie dáždnikov, fliaš na pitie a ďalších drobných vecí, ktoré vaše deti potrebujú mať po ruke.

Vnútri batohu nájdete priehľadné vrecko s prázdnym kontaktným listom, kam môžu vaše deti umiestniť svoje osobné údaje – ideálny pre prípad, že by sa batoh stratil. Batoh je tiež vybavený tromi prednými vreckami (z toho 2 s organizérom), D-krúžkom na pripevnenie kľúčov a iných drobností.

Batoh má robustnú karabínu, ktorá je síce určená iba na bežné použitie a nie je vhodná na lezenie, ale poslúži skvele na pripevnenie rôznych predmetov.

Bočné sťahovacie popruhy zaistia, že obsah batohu zostane pevne utiahnutý a vnútro bude dobre chránené.

Molle slučky na prednej strane batohu umožňujú pridávanie ďalšieho vybavenia a užitočných doplnkov pre ešte väčšie dobrodružstvo.

S týmto detským batohom Brandit bude vaše dieťa pripravené na každú výzvu a zároveň vyzerať štýlovo. Nechajte svojho malého dobrodruha vyraziť do sveta s dôverou a všetkým potrebným pri sebe!

Barva brown