Powered by Smartsupp

Batoh Meatfly Basejumper 22l - svetlo šedý + peračník ZADARMO

-15% Zľavy
MEATFLY

Batohy Meatfly Basejumper grey heather 22l. Batoh do školy aj mesta. viac

Kód produktu: P51694 Doprava a platba

Produkt už nie je v ponuke

Vstúpte do nového školského roka štýlovo a kúpte si jeden z našich najobľúbenejších batohov - Meatfly Basejumper grey heather. A ako bonus nájdete vo vnútri batohu školský peračník v rovnakej farbe.

Úložný priestor tohto batohu je skutočne praktický. Hlavné vrecko na zips je vybavené polstrovanou priehradkou na notebook o veľkosti 13,3". Okrem toho je tu samostatné vrecko na zips s mikrofleecom vo vnútri hlavného vrecka, ktoré poskytuje bezpečné uloženie ďalších vecí. Predné vrecko disponuje organizérom na zips a na prednej časti batohu nájdete menšie zipsové vrecko.V zadnom paneli batohu je bezpečnostné vrecko na zips a na oboch stranách sú umiestnené bočné vrecká - jedno sieťové a jedno na zips.

Navyše tento batoh obsahuje školské puzdro, takže si nemusíš robiť starosti s hľadaním vhodného puzdra. Na prednej strane batohu sú tiež umiestnené dva prackové popruhy na uchytenie skateboardu.

Čo sa týka funkčných detailov, batoh je vybavený polstrovaným chrbtom a ramennými popruhmi pre väčšie pohodlie. Hrudný popruh je pozdĺžne aj výškovo nastaviteľný a taktiež je tu bedrový popruh pozdĺžne nastaviteľný. Batoh je tiež vybavený reflexnými bezpečnostnými prvkami na zvýšenie viditeľnosti.

Batoh je vyrobený z kvalitného materiálu - 100% polyesteru, ktorý je odolný a ľahký. Jeho objem je 22 litrov a rozmery sú 48 x 30 x 15 cm. Napriek tomu, že váži iba 0,8 kg, dokáže uniesť zaťaženie až 10,8 kg.

Vyberte si tento skvelý batoh Meatfly Basejumper grey heather a buďte pripravení na nový školský rok.

Rozmery:

  • objem: 22 L
  • rozmery: 48 x 30 x 15 cm
  • hmotnosť: 0,8 kg
  • nosnosť:10,8 kg
Veľkosť 22 L
Barva grey
Materiál 100% polyester
Objem 22 l
Pohlavie pánske