Powered by Smartsupp

Batoh Horsefeathers Roller 22l - šedý

HORSEFEATHERS

Školský batoh, batoh do mesta a pre voľný čas. viac

Kód produktu: P54729 Doprava a platba

Produkt už nie je v ponuke

Streetový batoh Horsefeathers Roller s unikátnym rolovacím systémom zatvárania batohu je tu, aby splnil všetky tvoje očakávania!

S dostatočne veľkým úložným priestorom je batoh Roller ideálnym spoločníkom pre tvoje mestské aktivity aj rýchle výlety za mesto. Nezáleží na tom, či mieriš do práce, na univerzitu alebo si chceš užiť voľný čas - Roller je pripravený ti poskytnúť potrebný priestor.

Hlavná priehradka batohu je vybavená polstrovaným vreckom pre váš notebook. Niekoľko praktických vreciek na drobnosti udrží tvoje veci usporiadané a ľahko dostupné.

Polstrované vrecko pre notebook ochráni tvoje cenné zariadenie pred poškriabaním alebo nárazmi. Vnútorné sieťované vrecko poskytne miesto na organizáciu ďalších drobností.

Dve vonkajšie zipsové vrecká a dve flexibilné postranné vrecká ponúknu priestor pre rýchly prístup k veciam, ktoré potrebuješ najčastejšie. Či už je to voda na cestu alebo kľúče.

Ergonomicky polstrované ramenné popruhy zaistia pohodlné nosenie, zatiaľ čo vystužené dno a kvalitný materiál zo 100% polyesteru zaručia trvanlivosť a odolnosť.

Roller je vybavený rolovacím uzatváraním s hliníkovou prackou, čo nielen chráni tvoje veci pred poveternostnými vplyvmi, ale dodáva aj unikátny štýl.

S rozmermi 50 x 30 x 15 cm a objemom 22 l je batoh dostatočne priestranný, aby sa doň zmestili všetky potrebné veci, a zároveň dostatočne kompaktný, aby ti nikdy neprekážal.

Nezáleží na tom, či ideš do školy, do práce alebo na mestský výlet, Streetový batoh Roller je tu, aby ťa podporil vo všetkých tvojich krokoch. Urob si život jednoduchším a štýlovejším s týmto skvelým doplnkom.

Veľkosť 22 L
Barva grey
Materiál 100% polyester
Objem 22 l