Powered by Smartsupp

ROXY

Roxy, dcérsky brand známeho Quiksilveru, je odrazom dokonalej kombinácie vodných športov a boardridingovej kultúry. Narodila sa na vlnách surfovania na konci leta 1990 a okamžite si získala srdcia nadšených boardridierok. Postupom času sa Roxy rozrástla a v roku 1992 sa už mohla pochváliť nielen svojou radou džínsov, ale aj prvým sortimentom zimného oblečenia.

Dnes je Roxy viac než len značkou. Je to ikona, ktorá odráža horský a prímorský štýl. Jej kolekcie, či už sú určené na surfovanie, snowboarding, horské túry alebo jednoducho pre bežný život v meste, predstavujú kvalitu, inováciu a pohodlie. Roxy nie je len módnou voľbou. Je vyjadrením životného štýlu pre ženy všetkých vekových kategórií.

V dnešnej dobe je ťažké nájsť konkurenta, ktorý by sa mohol Roxy vyrovnať. Či už je to v oblasti surfovania, snowboardingu alebo skateboardingu, Roxy je obľúbená nielen kvôli svojej kvalite a technickým rafinovanostiam, ale aj kvôli hodnotám, ktoré táto značka ztelošňuje a propaguje.

Či už hľadáte snowboardovú bundu, kabát, mikinu, batoh alebo snowboardové okuliare značky Roxy, u nás nájdete to najlepšie, čo môže táto legenda ponúknuť.