História značky Reef siaha 25 rokov späť, keď sa dvaja bratia z Argentíny - Fernando a Santiago "Santi" Aguerre, rozhodli vytvoriť inovatívne obuv pre surfovanie. Poháňanie ich vášňou pre surfing a vyzbrojení unikátnym podnikateľským duchom, prišli bratia na myšlienku vytvoriť vysoko kvalitné a pohodlné sandále. Santiho od ako živa priťahoval životný štýl južnej Kalifornie a preto sa tam na začiatku 80. Let presťahoval. Krátko po ňom prišiel do Kalifornie aj jeho brat Fernando. S prevádzkovým kapitálom 4000 $, odhodlaním a zdatnými marketingovými nápadmi vybudovali bratia značku Reef na jednačku vo výrobe sandálov.

 

Fernando a Santiago vedeli, že je ich produkt je skvelý, ale chceli sa odlíšiť od ostatných spoločností na surferské trhu. Inšpirovanie krásnymi kalifornskými ženami, videli príležitosť v zavedenia exotických prvkov do svojich produktov, ktoré niesli názov Miss Reef. Nikdy neodhalila ich tvár, išlo predovšetkým o zvýraznenie ladných ženských tvarov.

 

Teraz po 25 rokoch je spoločnosť Reef prosperujúce firma, ktorá je jedna z hlavných značiek ponúkajúce obuv pre surfovanie a teraz aj oblečenie a doplnky, ktoré sa surfovaním úzko súvisí. Cez mnoho zmien za posledných 25 rokov, je Reef poháňaný stále rovnakou myšlienkou, ktorá bratmi Fernanda a Santiaga viedla k vytvoreniu značky Reef.