Funstorm, štýlová inšpirácie

Funstorm, štýlová inšpirácie

12. 01. 2017

Zaujímavé strihy, štýlové potlače, farebný dizajn a kvalita na to? Toto všetko Vám ponúkne skate značka Funstorm! Funstorm je na trhu, už od roku 1990, a radí sa medzi prvou značky, ktoré začali vôbec v ČR vyrábať snowboard.

Športová značka Reebok

Športová značka Reebok

06. 01. 2017

Ak patríte medzi milovníkov športu, potešíme Vás novinkami, ktoré nám prináša športová značka Reebok! V ich novej kolekcii, nájdete exkluzívne kúsky, medzi ktorými si vyberú nielen dámy, ale aj páni.

New Era

New Era

20. 10. 2016

Máte okolo seba niekoho, kto patrí medzi basketbalové, basebolové, hokejové či futbalové fanúšikov? Alebo to ste aj Vy sami? Ak áno, poteší vás dnešný článok, venovaný značke menom New Era

Mikiny, ktoré zahrejú

Mikiny, ktoré zahrejú

22. 09. 2016

Zima sa blíži, a je potrebné sa na nej dostatočne pripraviť. V dnešnom článku si ukážeme niekoľko štýlových mikín, ktoré Vás v zimnom období zaručene nenechajú zmrznúť.

Láhve Equa - recenze

Láhve Equa - recenze

16. 09. 2016

Chcete urobiť niečo nielen pre svoje zdravie, ale aj pre životné prostredie? Skvelou voľbou sú ekologické fľaše Equa! Fľaša Equa Vám totiž zaručí nielen to, že nebudete zabúdať na svoj pitný režim, ale aj to, že sa budete určitým spôsobom podieľať na zlepšenie životného prostredia okolo nás. No nie je to super?

Obuv - náš najdôležitejšie spoločník

Obuv - náš najdôležitejšie spoločník

16. 09. 2016

Každý z nás doma vlastný svoj šatník plný oblečenia, rôznych doplnkov a štýlových kúskov. A každý z nás má určitý štýl v obliekaní. Niekto dáva prednosť elegantnejšiemu štýle, niekto má rád pohodlné a voľné oblečenie, niekto má rád veľa farieb no a niekto dá radšej prednosť farbám nenápadným. Nedínou súčasťou nášho šatníka je aj obuv. V dnešnom článku si ukážeme niekoľko štýlov obuvi, rôznych svetových značiek, nájdete ten svoj?

Nová kolekcia DC je tu!

Nová kolekcia DC je tu!

08. 09. 2016

Veľmi obľúbenou a štýlovú značkou pochádzajúce z Kalifornie je DC Shoes! Dc Shoes sa špecializuje na výrobu obuvi, a to nie hocijaké! Ich zameranie je skôr na skate obuv a extrémne športy, ako je napríklad snowboarding, bmx, motokros a ďalšie .. A kto je vlastne zakladateľom, tejto známej značky?

Recenzia - termosky Esbit

Recenzia - termosky Esbit

02. 09. 2016

Esbit, aneb dokonalý spoločník na cesty? Už ste niekedy počuli o tejto firme, ktorá sa zaoberá výrobou campingového príslušenstvo?

Chudé batohy Meatfly

Chudé batohy Meatfly

01. 09. 2016

Škola už sice dnešním dnem opět začala, ale pořád je ještě dost času na to, pořídit si kvalitní batoh. V letošním roce jsou velmi oblíbené batohy Meatfly. A abych pravdu řekla, vůbec se tomu nedivím... Batoh Meatfly Vám dá, přesně to, co potřebujete. 

Rip Curl

Rip Curl

25. 08. 2016

Viete, ktorá skateboardová značka, začínali najprv výrobou neoprénu? Že nie? Predstavujeme Vám skvelú značku Rip Curl !!!

Recenzia - batohy Dakine Campus

Recenzia - batohy Dakine Campus

19. 08. 2016

Škola sa pomaly, ale iste blíži, a každý školák veľmi dobre vie, že ho čaká výber nového školského batohu. V dnešnej recenzii si predstavíme batoh značky Dakine, konkrétne model Campus. Tento model sme vybrali preto, pretože je medzi školákov zo všetkých najobľúbenejšie, a nie je divu ... Prečítajte si niečo o tomto modeli, ktorý bude dokonale zdobiť vaše chrbát.

Longboardy Globe

Longboardy Globe

18. 08. 2016

Viete čo je skvelým spoločníkom na leto? No predsa longboard! Na longboardu si užijete veľa zábavy či už ste žena či muž. Ak ste niekedy skúšali jazdu na skateboarde, ale nebolo to pravé, potom Vás longboard určite poteší.

Príbeh značky Burton

Príbeh značky Burton

11. 08. 2016

Práve sme pre Vás naskladnili novú kolekciu batohov Burton. Musím povedať, že sa ich nová kolekcia naozaj vydarila. Hovorila som si, ako málo o tejto značke viem, a tak som sa o nej začala zaujímať o niečo viac ...

Milujeme šport!

Milujeme šport!

04. 08. 2016

Milujeme šport a predovšetkým milujeme športovej značky! A preto si v dnešnom článku predstavíme novú kolekciu značky Adidas. K tejto značke sa viaže skvelý príbeh o tom, ako vznikala, ale o histórii niekedy nabudúce ...

Recenzia - frisbee

Recenzia - frisbee

01. 07. 2016

Hľadáte niečo čo pobaví nielen Vás, ale celú Vašu rodinu? Máme pre Vás skvelý tip na to, ako príjemne stráviť spoločné letné dni!

Ecozz

Ecozz

30. 06. 2016

Ak hľadáte niečo zo zdravotne nezávadného Tritan, potom ste našli to pravé! Ekologická značka Ecozz je česká firma, ktorá ponúka ekologické tašky a štýlové fľaše na pitie. Poďme sa na túto značku pozrieť bližšie!

A hurá pod stan!

A hurá pod stan!

23. 06. 2016

Leto už je tu, a prázdniny sa pomaly, ale iste blíži. Už viete kde strávite svoju dovolenku? Čo napríklad výlet do prírody? A rovno pod stan!

Myslíme aj na deti!

Myslíme aj na deti!

16. 06. 2016

Tiež robíte radosť svojim blízkym rovnako ako my? Potom sa Vám bude hodiť tento článok ako skvelá inšpirácia k tomu, ako zaobstarať štýlový darček, ktorý poteší nielen tých najmenších ...

Dámske plavky pre rok 2016

Dámske plavky pre rok 2016

09. 06. 2016

Leto sa pomaly blíži a niektoré z Vás stále nevie aké plavky pre tento rok zvoliť. Preto som si pre Vás pripravila pár tipov, ktoré oslní aj tie najnáročnejšie. Vyberať môžete zo širokej škály farebných kombinácií, dizajnu a strihov.