Leto sa pomaly blíži a niektoré z Vás stále nevie aké plavky pre tento rok zvoliť. Preto som si pre Vás pripravila pár tipov, ktoré oslní aj tie najnáročnejšie. Vyberať môžete zo širokej škály farebných kombinácií, dizajnu a strihov.

Starý ale dobre vyzerajúci dizajn s trojuholníčkové podprsenkou nikoho neurazí, ale aj napriek tomu sa môžeme zamerať na horúce novinky pre rok 2016. Za zmienku určite stojí značka Fox, ktorá nám ponúka veľmi výrazné farby ale aj štýlový dizajn. Ich neónové farby nemôže nikto prehliadnuť.

Kto by chcel skôr dať prednosť športovejšiemu dizajnu môže zvoliť značku NordBlanc. Plavky majú klasický trojuholníčkové strih, so zaujímavými farebnými kombináciami.

Každá žena, je dokonalá taká aká je. Ale aj napriek tomu sú medzi nami aj tie, ktoré by chceli svoje "nedokonalosti" zakryť. Takéto slečny poteší fashion značka Moodo, ktorá ponúka krásne jednoduché jednodielne plavky.

No a pokiaľ patríte medzi detailistka, obľúbite si štýlové kúsky tiež od značky Moodo. Okrem jendodílných plaviek ponúka aj dvojdielne plavky, plné detailov a etnických vzorov. Nech už vyberiete akékoľvek plavky budete pripravené na lenošivé dni pri bazéne či pri mori.